M D
Thumb

AB Vizeleri

Vize İşlemleri  Danışmanlık Hizmeti ile Avrupa Birliği Ülkelerine seyahat edecek vatandaşlarımızın vize işlemlerinin yapılması ve takibi hizmeti tarafımızdan özenle verilmektedir.

MD Proje Danışmanlık Hizmetleri 8 yıllık vize işlemleri tecrübesi ve vizelerini almış mutlu danışanlara sahip olmanın özgüveni ile SİZ değerli misafirlerimizin vize başvuru dosyalarını hatasız ve tam olarak gerçekleştirmekteyiz. Vize işlemleri sürecinde tüm aşamalarda sizin yanınızdayız.

Sizin yapmanız gereken tek şey öncelikle bizimle iletişime geçmeniz ve istenilen evrakları tarafımıza ulaştırmaktır. Vize işlemleri için gerekli olan vize randevusu almak, tüm otel, uçak bileti rezervasyonları ve seyahat sağlık sigortası işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. 

Almanya, Hollanda, Fransa, Avusturya, İsviçre ve diğer AB Ülkelerine vize başvuruları yapabilmeniz için en az 1 yıllık geçerli bir pasaporta sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.

Vize başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken ufak ama çok önemli detaylar vardır.

Bazen küçük bir detay başvurunuzu tekrardan yapmanıza ve bütün ücretleri yeni baştan tekrardan ödemenize ve vakit kaybetmenize neden olabilir.

Ayrıca pasaportunuza Red almanız bir sonraki vize başvurularında sizi olumsuz etkileyebilir.

AB Ülkelerinin Büyükelçilik veya Konsolosluklarına seyahatinizin amacını gösteren gerekli olan evrakların doğru, eksiksiz ve tam olarak verilmesi gerçekten çok önemlidir. 

Detaylı bilgi için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz