M D
Thumb

KOSGEB Projeleri Danışmanlık

Ülkemizin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) kurulmuştur.


KOSGEB Destek Programları’nın amacı; ülkenin ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, küçük ve orta ölçekli işletmelerin payını ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini ve düzeylerini yükseltmek, ekonomik gelişmelere uygun bir şekilde sanayide entegrasyonu gerçekleştirmek, ihracattaki paylarını artırmak, araştırma-geliştirme, yenilik ve işbirliği faaliyetlerini desteklemek ve girişimcilik kültürünü geliştirmektir.


T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı – KOSGEB tarafından yürütülen Yurtiçindeki Girişimcilere ve Firmalara yönelik olarak KOSGEB Destekleri kapsamında Girişimcilik Destekleri, Kobigel, Arge ve İnovasyon Destek programları için projeler hazırlamaktayız. KOSGEB bilgi sistemine Kobi kayıt işlemleri ve tüm süreçler tarafımızdan takip edilmektedir. Farklı kişi ve kuruluşların fikirleri ve ihtiyaçlarına göre 2014 yılından beri projeler ve iş planı hazırlama, proje yönetim ve danışmanlık hizmetleri sağlanmaktayız. Detaylı bilgi için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

KOSGEB DESTEKLERİ kapsamında Danışmanlık Hizmetlerimiz:

 

·       KOSGEB Projeleri ve Girişimcilik İş Planı Hazırlama ve Başvuru işlemleri

·       KOSGEB Proje Yönetimi ve Uygulama Hizmetleri

·       KOSGEB Proje Raporlama Hizmetleri