M D
Thumb

Almanyada Eğitim

MD Proje Danışmanlık Hizmetleri olarak Almanya eğitim alabilmeniz için Size en uygun Almanya’daki üniversite veya Dil Kursu seçeneklerini sunuyoruz.

Almanya da üniversite okumak için planlarınızı ertelemeyin!

Almanya'da üniversite, Almanya'da yüksek lisans ve dil okulları hizmetleri sunmaktayız. Almanya eğitim programlarımızla size kaliteli danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Almanya üniversite başvuruları için uzman ekimizle kayıt işlemlerini yapmaktayız. Bugüne kadar Almanya’daki üniversitelere başvurularda %100 üniversite kabulü sağlanmıştır. Tüm Öğrenciler Üniversitelerinde eğitimlerine başlamışlardır.

 

Her şeyden önce Almanya’da okuyabilmek için doğru danışmanlık ile yol göstericiye ihtiyacınız vardır. Almanya’da eğitim almak için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık Hizmet Paketimizde;

Almanca CV ve Motivasyon Mektubu oluşturulması

Üniversite Başvuru işlemleri

Üniversite Kabul Onayı alınması işlemleri

Almanya’da Blok Hesap Açma İşlemleri

Üniversite Yurt veya Konaklama Başvuru İşlemleri

Öğrenci Vizesi Başvuru İşlemleri

Havalimanı Karşılama Hizmeti

6 Ay süresince Almanya’da Danışmanlık Desteği 

Neden Almanya’da okumak istersiniz?

Avrupa Birliğinin kurucu ülkelerinden birisi olan Almanya’da yaşam ve ekonomik sistemin kalitesi yüksek standartlardadır. Almanya’nın sahip olduğu gelişmiş ekonomi, endüstri, kültür ve sanat ortamı ile üniversitelerin tüm dünyadaki platformlarda denklikleri olması sayesinde Almanya’da Üniversite okumak oldukça ilgi görmektedir.

Ayrıca, Almanya’daki üniversitelerin öğrencilere sunduğu akademik imkânların üst düzey olması da bu ilginin diğer sebeplerindendir.

Amerika ve Kanada gibi ülkelerindeki eğitim ücretlerine kıyaslanmayacak şekilde çok düşük Üniversite harcı vardır.

Türkiye’de iyi bir üniversiteye harcayacağınız para ile isterseniz Almanya’da üniversite okumak mümkündür. Böylelikle de dünyaca bilinen kanıtlanmış yüksek seviyedeki eğitimden yararlanabilirsiniz.

Almanya’da üniversiteler bünyesinde alınan diplomalar Türkiye’de gerek yüksek lisans bölümlerinde, gerekse doktora bölümlerinde geçerlidir. Almanya’dan alınan diplomalar Avrupa Birliği müfredatı ile birebir uyumlu olduğu için sadece, Avrupa’da değil tüm dünyada denkliğe sahiptir. Sadece üniversitelerde değil, aynı şekilde uluslararası ölçekteki tüm şirketler tarafından Almanya diploması tanınmaktadır.

Ayrıca, üniversite diplomanızı Almanya’da herhangi bir üniversiteden aldığınız takdirde ve on sekiz ay içerisinde iş bulma hakkına sahip olursunuz. Bu durumda çalışma ve ikamet izniniz de otomatik olarak verilmektedir.

Diğer hizmetlerimiz